#WijZijnDVS
voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!
Sommige widgets kunnen meerdere malen worden toegevoegd. Bij meermaals toevoegen wordt achter de widgetknop aangegeven hoeveel keer de widget is toegevoegd.
Succesvol seizoen ’34-‘35
Na de deelname aan het landskampioenschap van de CNVB in ’33-’34, het allereerste seizoen van de kersverse fusieclub DVS (toen nog zonder toevoeging van het geboortejaar), was ook de jaargang ’34-’35 succesvol, zo niet nog succesvoller. Helaas ontbreken veel uitslagen. Ook het tweede elftal had een uitstekend seizoen. Daarom is bij het artikeltje over deze jaargang ook een elftalfoto van dat team geplaatst. Dirk van de Berg, destijds speler van dit elftal, maar later motorcrosser en zeer bekend trainer bij plaatselijke gymnastiekverenigingen, is duidelijk herkenbaar. Wie zijn echter de andere voetballers op de foto. Er zijn ongetwijfeld oudere DVS’ers en Ermeloërs, die hen herkennen. Reacties kunnen gestuurd worden naar: clubhistorie@dvs33.nl . Nieuwsgaring over DVS werd steeds schaarser. Aanvullingen of andere bronnen zijn dan ook heel welkom. Ook andere reacties en/of opmerkingen zijn van harte welkom.
Lees hier het artikel over het seizoen ’34-’35. Belangstellenden voor het seizoen ’33-’34 kunnen hier het desbetreffende artikeltje lezen.
Joop Tomassen
5 juni 16:00 Zoals wel bij jullie bekent zorgt de “Club van 100”ervoor dat het budget van deze club jaarlijks een goede bestemming krijgt. Nou dat is dit jaar zeker weer gelukt! meer »
4 juni 14:30 Naast Marouane Zerkouni vertrekt er nog een speler van DVS33 Ermelo JO11-1 naar een profclub. Quinten van de Koot liep stage bij Vitesse en bij PEC Zwolle en bij de laatste club gaat hij volgend seizoen voetballen. meer »
2 juni 20:00 Nu de meeste competities zijn afgesloten, start onmiddellijk de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Zaterdag 3 juni wordt om 12.00 uur al de eerste oefenwedstrijd met de nieuwe teams gespeeld. Op veld 1 speelt Jong DVS tegen Roda’46 O23. meer »
2 juni 16:00 Zaterdag 3 juni speelt DVS’33 Ermelo de KNVB bekerfinale op het hoogste amateurniveau (Groep 1). De wedstrijd tegen DTS’35 uit Ede wordt gespeld in Deventer op het complex van RDC (Sportcomplex Borgele) en begint om 9.30 uur. meer »
1 juni 15:45 Het volgende seizoen speelt Marouane Zerkoumi van de JO11-1 van DVS’33 Ermelo bij het andere Geelzwart, namelijk van Vitesse uit Arnhem.meer »
31 mei 21:00 Dinsdagavond 30 mei 2023. Samen met John van de Ridder, de vader van de DVS JO13-2 speler Sil de Ridder, Michiel de Ruiter (teammanager DVS JO 13-2 en de DVS JO14-1 trainer/coach Okke Looijen genieten we langs veld 2 van een voetbaltraining in het kader ven een Kaderavond met als gast een delegatie van Vitesse, de club waarmee DVS’33 Ermelo al jarenlang een prachtig convenant heeft. Namens Vitesse brachten Edward Sturing, Leo v.d. Kraats, Bart van Rooijen en Kees van Buuren (contactpersoon namens Vitesse) een bezoek aan DVS in het kader van het verzorgen van een Kaderavond. Een avond die heel druk bezocht werd en succesvol verliep. Een sfeerverslag.meer »
31-05 LINCOLN PFINGSTCUP KAMPIOEN FAIRPLAY RONDE DVS’33 JO10-1
30-05 Presentatie voorbereiding A-selectie seizoen 2023-2024!
30-05 Stan Beune nieuwste aanwinst DVS’33 Ermelo
30-05 Bijna DVS'33 Ermelo 90 jaar: Deel 14
29-05 Wijziging trainingsschema ingaande maandag 29 mei 2023
29-05 Kaderavond met medewerking van Vitesse.
29-05 JEUGD Mededeling trainingen einde seizoen en voorlopige indelingen seizoen '23-'24
29-05 Het voetbalseizoen 2022-2023 in vogelvlucht
28-05 Geslaagde koppelklaverjas avond
28-05 Jong DVS'33 Ermelo sloot het seizoen 2022-2023 uitstekend af
27-05 DVS'33 Ermelo 2 krijgt nieuwe impulsen
26-05 Het nieuwe seizoen 2023-2024 ligt met Hoofd Opleidingen en trainers al weer vast!
26-05 Familiedag op zaterdag 1 juli
25-05 WANTED seizoen '23-'24: trainers en leden jeugdcommissie